Facebook
ntv1
Regisztrálok
Regisztrálás Bejelentkezés
Elfelejtett jelszó?
Patinás bortúra Budafokon
Lipcsei Betta magyar tervezőkkel készül a báli szezonra
A Talentum profikat nevel
Egy üzlet alapja: a kapcsolati tőke
Reklámstand egyetlen perc alatt
Kézműves cukorkák a belváros szívéből
A Bonbonetti jótékony rekordja
Kapcsolódó - video
Értékelés (2.5 / 2 ):
Értékelj te is:
Kedvencnek Jelöl


Gyurcsány Ferenc: Zavar, ha néznek!

Gyurcsány Ferenc: Zavar, ha néznek! Riporterünk ismertségről, celeblétről és celebekről kérdezte Magyarország volt miniszterelnökét.

Gyurcsány Ferenc fiatalokkal beszélgetett politikáról, közéletről és mindennapi ügyekről az egyik budai bevásárlóközpont kedvelt szórakozóhelyén. A volt miniszterelnök ezután riporterünkkel találkozott, a riport első részében éppen a celebekről és a celebségről esett szó. "Akit sokan ismernek, az akarva-akaratlanul valamilyen értelemben celebbé válik. Sokat látják a tévében és kíváncsiak rá, hogy milyen valójában, ezért ugyanúgy rám is kíváncsiak az emberek mint Liptai Claudiára vagy épp Gera Zoltánra..." - meséli a videóban a politikus, aki nem mindig tud felhőtlenül örülni az ismertségének.

"Ez inkább zavar! Az embert nézik, figyelik, összesúgnak mögötte... ha szorosabban átölelem a feleségem, akkor hátra kell néznem, hogy látja-e valaki és ha az ember hülyéskedni próbál, akkor vissza kell fognia magát. Kár lenne tagadni, hogy ez az elején izgalmas, de az izgalom gyorsan elfogy és marad ennek a terhe, ugyanis megszűnik az intimitás!" - magyarázza a tabutv.hu munkatársának Gyurcsány Ferenc, aki azt utálja a legjobban, hogy nem ülhet be valahová úgy egy sörre, hogy ne nézzék.

Az előbbiek ellenére rengeteg jó élménye van az ismertségével kapcsolatosan Magyarország volt miniszterelnökének. "Az emberek többsége nagyon normális: azok jönnek oda, akik szeretik az embert. Nagyon kevesen szólnak be és kiabálnak oda, fizikai atrocitásra pedig nem is emlékszem. 2006 ősze az durva volt. Amikor a ház előtt tüntettek, üvöltöztek és golyóálló mellényt hoztak a gyerekeknek, az megviselt bennünket, de ezen túl vagyunk!" - osztotta meg a tabutv.hu-ra klikkelőkkel a politikus, aki ma már kíséret és védelem nélkül megy mindenhová.

Riporterünk azt is megtudta, hogy az ex-miniszterelnök kiről olvas a legszívesebben. "Liptai Clauditát nagyon szeretem, Kulkát nagyon szeretem, Alföldi Robit is nagyon szeretem, de be kell vallanom, hogy én egyáltalán nem nézek tévét. Ez nem egy ilyen fölvett flanc, hanem egyszerűen így alakult az életem... Otthonra jár három politikai napilap, amit reggelente olvasunk, a gyerekeinknek pedig hozzá rendeltük a Blikket, így aztán azt én is átlapozom. Fura világ ez, bevallhatom!" - mondja Gyurcsány Ferenc, akit egyszerűen nem izgatnak a tehetségkutatós sztárok és Alekosz nője sem.







Kapcsolódó - hírek a témakörben


Gyurcsány az avasi lakótelepre költözött
Elvitték a rendőrök Gyurcsányt!
Gyurcsány gyerekei csak egy ajándékot kapnak + video
Fél évig nem lesz Gyurcsányéknak frakciója
Mesterházy: lezárjuk a múlthoz való viszonyunkat!
Nem kapja meg Gyurcsány a Sukoró-ügy dokumentumait
Bajnai Gordon lehet a DKP egyik jelöltje
Gyurcsány lesz a DKP elnöke
Varju: elegen vagyunk az új frakcióhoz
Gyurcsány: Bajnai a barátom, nem titkos szövetségesem
Gyurcsány Ferenc nyilvánosságra hozta kihallgatásának felvételét
Ma hallgatja ki az ügyészség Gyurcsány Ferencet
Gyurcsány Ferenc véleménye a gyanúsításról
Sukoró-ügy: Október 3-án hallgatja ki az ügyészség Gyurcsányt
Gyurcsány Ferenc is kiállt a Zöld Pardon megmentéséért + video
Gyurcsány nem kért védelmet
Gyurcsány: három kormány felelőssége az államadósság növekedése
Gyurcsány Ferenc napi háromszor posztol + video
Nem fogadja jól Gyurcsány Ferenc visszatérését a közvélemény
Gyurcsány Ferenc maga vasalja az ingjeit + video
A pártszakadás is szóba került az MSZP programtanácsának ülésén
Gyurcsány: Nem izgat Alekosz nője! + video
Gyurcsány: ne menjenek Orbán háza elé tüntetni!
A többség felfüggesztené Gyurcsány mentelmi jogát
Gyurcsány Ferenc feljelentést tesz
Impresszum Irányelvek E-mail Médiaajánlat Adatvédelem "Az év üzletembere pályázat" Karrier